Луцький міський ЦНТТУМ Неділя, 05.05.2024, 01:51

Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Жовтень » 31 » Гурток спортивної радіопеленгації дає можливість молоді знайти нових друзів з різних куточків області та країни
22:41

У місті Києві 28-30 жовтня відбулися полювання на "лисиць, тобто Всеукраїнські змагання зі спортивної радіопеленгації серед учнівської молоді. Хоч і "лисиці” були не справжні, але хто виявиться спритнішим "мисливцем треба було доказати! Наші спортсмени боролись з командами із м. Києва, Сумської, Донецької, Хмельницької, Тернопільської та інших областей. Ми виявились досить спритними та кмітливими, адже в складі двох команд здобули перше місце, обігравши команду Донецької області на 67 хвилин, та дев’яте місце, поступившись через неповний склад команди у зв’язку з браком коштів. Абсолютним чемпіоном став Семенов Назарій, і лише 8 секунд не вистачило до такого ж результату Шкідині Артуру, він став срібним призером в багатоборстві та переможцем в особистому заліку. Лапчук Яна здобула друге місце на діапазоні 144 МГц. Козел Лілія здобула третє та перше місця, що дало їй змогу вибороти друге місце по сумі двох діапазонів. Отож, вітаємо наших переможців і чекаємо ще вищих результатів на міжнародних рівнях.

Гурток спортивної радіопеленгації дає можливість молоді знайти нових друзів з різних куточків області та країни. Тож тепер спортсмени з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей, нових змагань, які неодмінно будуть у наступному році. А зараз їм залишається сумлінно готуватись, аналізувати та виправляти допущені помилки, щоб у новому сезоні все було по-іншому.