Прізвище, ініціали керівника гуртка | № кабінету / філія ЗНЗ | Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П'ятниця | Субота | Неділя |
Інформатика |
Семенюк С.К.
| 53 | | 10.00-11.45 16.00-17.45 18.00-19.45 |
| 10.00-11.45 16.00-17.45 18.00-19.45 | 15.15-17.00 17.15-20.00 | 12.00-13.45 14.00-16.45 | |
Вітковський Р.В. | 53 Гімназія № 18 | 16.00-17.45 | 16.00-17.45 (гімн. № 18) | 16.00-17.45 | 16.00-17.45 |
|
|
|
Бондар Я.С. | 52 |
|
9.00-10.45 15.15-17.00 17.15-20.00 |
9.00-10.45 18.00-19.45 | 9.00-10.45 17.00-19.45 | | 9.00-10.45 11.00-12.45 14.00-15.45 | |
Федюк П.М. | 52 | 18.00-19.45 | | | 15.00-16.45 |
15.00-16.45
| |
|
Основи поліграфії та видавництва |
Савчук Л.В. | 52 | 10.00-11.45 15.00-17.45 |
| 11.00-12.45 15.00-17.45 |
| 10.00-11.45 |
|
|
Семенюк О.В. | ЗОШ № 13 | | 15.00-17.45 | | 15.00-17.45 | | | |
Юні винахідники та раціоналізатори |
Федюк П.М. | 46, 52 | 15.00-17.45 | | | | 17.00-19.45 | |
|
Радіоелектроніка |
Оксенюк А.Д. | 56 | 15.00-17.45 18.00-19.45 | | | | | 12.00-14.45 15.00-17.45 18.00-19.45 | |
Боярчук В.Ю. | 56 |
| 15.00-17.45 | 9.00-11.45 15.00-17.45 | | 9.00-11.45 15.00-17.45 | 9.00-11.45 |
|
Астрономія |
Поліщук Р.В. | Гімназія № 18 |
|
| 15.15-17.00 |
| 15.15-17.00 |
|
|
Юний дизайнер, Сувеніри |
Голодишина А.Є. | 46, ЗОШ № 13 | | 9.15-11.00 16.00-18.45 | 9.30-11.15 (зош № 13) 15.00-16.45 | 9.15-11.00 | 15.00-16.45 17.00-19.45 | 9.30-11.15
(ЗОШ № 13)
| |
Чирська Н.В. | 49 | | 9.15-11.00 13.30-15.15 15.45-18.30 | 9.15-11.00 15.45-18.30 | 9.15-11.00 13.30-15.15 | 9.15-11.00 | | |
Початкове технічне моделювання |
Данильчук І.Є. | 8 | | 9.30-11.15 16.00-18.45 | | 16.00-18.45 | | 9.30-11.15 11.30-12.15 | |
Яцук В.В. | 8, (НВК № 24, ЗОШ № 20) | | 13.30-15.15 (зош № 20) 15.45-17.30 (нвк № 24) | 9.00-11.45 15.00-16.45 | 13.30-15.15 (зош № 20) 15.45-17.30 (нвк № 24) | 9.00-11.45 15.00-16.45 | | |
Панасюк Т.Є. | ЗОШ-інтернат | 12.40-14.25 17.00-18.45 |
14.00-16.45 17.00-18.45 | 14.00-15.45 17.00-18.45 | 14.00-15.45 17.00-18.45 | | | |
Історико-технічне моделювання
|
Яцук В.В. | 8 | | | 17.00-18.45 |
| 17.00-18.45 | | |
Юний картингіст
|
Ковальчук С.І. | МНВК | 15.00-16.45 17.00-18.45 | 10.00-11.45 | 15.00-16.45 17.00-18.45 | 10.00-11.45 | 15.00-17.45 | 12.00-14.45 | |
Судномодельний
|
Форманюк С.Г. | ЗОШ-інтернат
| 17.00-18.45 |
17.00-18.45
| |
17.00-18.45
|
17.00-18.45
| | |
Спортивна радіопеленгація
|
Братчук А.Л. | ТСОУ |
|
| 9.00-11.45
15.15-18.00
| | 15.15-18.00 | 9.00-11.45 | 9.00-11.45 12.00-14.45 |
Обслуговування та ремонт побутової електротехніки
|
Трушко А.П. |
ЛТК
|
17.25-20.10
| | |
17.25-20.10
| | | |
Столяр-конструктор
|
Румін Г.М. | ЗОШ № 12 | |
| 15.00-17.45 |
| 14.00-16.45 | | |