Форма входу
Головна » 2012 » Квітень » 3 » Зачарована "трійка"
17:55
Зачарована "трійка"

28 березня 2012 року юні автомоделісти та наймолодші техніки Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради взяли участь в обласних змаганнях з автомодельного спорту(трасові та кордові кімнатні автомоделі) і технічного моделювання молодших школярів, які проводив Волинський обласний ЦНТТУМ.

У всіх видах змагань команди Луцького міського ЦНТТУМ показали високу майстерність та вибороли всі треті місця. Найзапеклішою була боротьба у автомоделістів-трасовиків. 0,46 бала - така різниця між другим місцем команди Нововолинська та третім команди Луцька. Призерами в особистому заліку стали:

учні 7 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького:

Конкевич Богдан (ІІІ м.-трасові моделі,клас "G-33"),

Зелеп Дмитро (ІІІ м.-трасові моделі, клас "Ретро"),

Педик Володимир (ІІІ м.-трасові моделі,клас "Вантажівка");

Гарсієв Хамза (ІІІ м.- кордові моделі,клас"вдосконалена іграшка") - учень 4 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького;

Кульчицький Сергій (ІІІ м.- кордові моделі,клас"обємна копія ") - учень 5 класу Луцького НВК №9;

Гомон Андрій (ІІІ м.- технічне моделювання) - учень 4 класу Луцької гімназії № 14.

За перемоги команди нагороджені грамотами та кубками, а члени команд - дипломами та медалями. Готували команди до змагань: Данильчук Ігор Євгенович, Яцук Віталій Валерійович - керівники гуртка ПТМ Луцького міського ЦНТТУМ, Панасюк Таїсія Єфремівна - керівник гуртка ТММШ Луцького міського ЦНТТУМ та Мазур Юлія Михайлівна - вчитель трудового навчання НВК «Луцька гімназія №14».